Експерт Академії виступив з доповіддю під час конференції Fintech Data Security: Trends, Regulations and Challenges
У 2017 році, під час атак вірусу-шифрувальника NotPetya, стався переломний момент в українській кібербезпеці: керівництво комерційних і державних структур змогло оцінити справжні масштаби збитку, до якого може привести недостатня увага до питань інформаційної безпеки. Як результат, кібербезпека стала розглядатися як один із пріоритетних напрямків фінансування, були проведені заходи по усуненню наслідків та попередженню подібних атак в майбутньому.
Однак, вже зараз все повернулося на колишній рівень та інформаційній безпеці приділяється другорядне значення. У той же час кількість атак по всьому світі та їх рівень постійно зростає, а суми збитків від них часом приносять організації непоправної шкоди.
Як мінімізувати шкоду від кібератак? Як попередити фрод та шахрайство по транзакціях?
Дотримання стандартів інформаційної безпеки (PCI DSS, GDPR, вимоги Центральних банків і регуляторів) допомагає у вирішенні питань мінімізації ризиків або просто вимагає додаткових ресурсів і часу?
Ці питання були ключовими для обговорення на конференції Fintech Data Security: Trends, Regulations and Challenges, яка відбулася 19 вересня 2019 року.