Експерт Міжнародної академії інформації брав участь у засіданні робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України

15 серпня в Апараті РНБО України під головуванням заступника Секретаря РНБО України Олексія Данілова відбулось чергове засідання робочої групи з питань реформування сфери забезпечення кібербезпеки у системі національної безпеки України.

В засіданні взяли участь радник Секретаря РНБО з питань кібербезпеки Андрій Зюзь, фахівці Апарату РНБО, представники органів державної влади, парламенту, ІТ-галузі, експерти, науковці, представники громадянського суспільства. Учасники робочої групи обговорили пропозиції, запропоновані учасниками засідання, щодо заходів у системі кібербезпеки, розвитку цифрової інфраструктури держави та удосконалення державного управління в цих сферах.

За підсумками наради було ухвалене рішення зі створення цільових груп для подальшої роботи щодо правових аспектів забезпечення кібербезпеки та удосконалення державного управління; цифровізації та розвитку галузі електронних комунікацій; визначення перспективної організаційно-технічної моделі кіберзахисту та удосконалення освіти в сфері кібербезпеки.

http://www.rnbo.gov.ua/news/3347.html

Міжнародна академія інформації