Експерти Академії взяли участь у програмі НАТО “100 чемпіонів”

4-5 грудня 2019 року в Дипломатичній Академії МЗС України, за участі керівника Представництва НАТО в України, представників Міжнародного секретаріату НАТО, Офісу радника Великобританії з питань оборони при Міністерстві оборони України, Кабінету Міністрів України, відбувся останній модуль Курсу «100 чемпіонів» програми НАТО з професійного розвитку (NATO PDP Programe), яка реалізується в Україні Урядовим Офісом координації євроатлантичної та європейської інтеграції КМ України та Представництвом НАТО в Україні.


Експерт – учасник НА курсі НАТО “100 чемпіонів”

Учасники модулю «Розбудова національної стійкості» упродовж 2 діб мали змогу ознайомитися з підходами різних країн до цього важливого компоненту існування будь-якої країни загалом (Великобританія) та окремих її компонентів, енергетичного (Республіки Польща) зокрема. Також представник відділу інформаційного захисту та кібербезпеки штаб-квартири Альянсу довів до присутніх основні положення розуміння Північноатлантичним Альянсом поняття кіберстійкості, та заходів, яких вживає НАТО для її забезпечення.


Додатково з напрацюваннями у сфері національної стійкості, існуючими проблемами та шляхами їх вирішення, присутніх ознайомили представники Національного Інституту Стратегічних досліджень РНБО України, Урядового офісу координації євроатлантичної та європейської інтеграції КМ України, інших українських державних органів.


Наприкінці модулю учасникам курсу, заходи в рамках якого відбувались упродовж 2019 року, було вручено сертифікати про участь у програмі.

Міжнародна академія інформації