Проскуровський Роман Васильович

Кандидат технічних наук

доцент, експерт з кібербезпеки у банківській системі

Марущак Анатолій Іванович – доктор юридичних наук
 • RegTech_Emerging Threats and Trends зал

  RegTech: Emerging Threats and Trends

  Спікер міжнародної конференції "RegTech: Emerging Threats and Trends" 18.09.2018, щодо питань законодавчого регулювання та практичного вирішення питань забезпечення кібербезпеки, фішингу та карткового шахрайства, безпеки безготівкових платежів, блокчейн та фінтех проектів.

  RegTech - це Regulation and Technology, новий тренд на Заході)

  • Американська торговельна палата в Україні
  • INTEGRITES провела захід
  • Ніл Бейліс
  • EU Usersʼ View on Data Protection within the GDPR Проскуровський Роман Васильович

   EU Usersʼ View on Data Protection within the GDPR

   Американська торговельна палата в Україні спільно з компанією-членом INTEGRITES провела захід, присвячений обговоренню досвіду Європейського Союзу у сфері захисту персональних даних та як Загальний регламент із захисту даних, який вступає в силу 25 травня, може бути застосований в українському законодавстві та бізнес-середовищі з юридичної та технічної точки зору. В обговоренні нових вимог захисту персональних даних взяли участь представники органів державної влади, українські експерти, а також спеціально запрошений гість, Ніл Бейліс, партнер лондонської юридичної компанії K&L Gates. Ми дякуємо партнерам з INTEGRITES та нашим гостям, зокрема Роман Проскуровський та Ірині Бісик за конструктивну дискусію та сподіваємося на продовження діалогу.

   • DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY Спикер Проскуровський Роман Васильович
   • Проскуровський DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY

    DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY

    Спикер на IV Международной конференции «DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY (Cloud, Big Data, BI, API, ERP, ABC, Cybersecurity)», 18 июля 2018 года, г. Киев,
    Цифровая трансформация банковских и финансовых сервисов это новые клиентоориентированые отношения клиента с компанией «Лицом к – Экрану».
    Количество участников более 160 человек. В конференции принимали участие руководители финансово-кредитных учреждений CEO, CIO, CSO, CISO, CMO страховых компаний и банков, лизинговых компаний, фондовый рынок, кредитные союзы, международные и отечественные ИТ-компании, Вендоры.

    «DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY (Cloud, Big Data, BI, API, ERP, ABC, Cybersecurity)»

    DIGITAL FINANCE & TECHNOLOGY all
    Міжнародна академія інформації