Нація дезінформації: Роль соціальних медіа у сприянні екстремізму та дезінформації

Facebook, Google і Twitter володіють одними з найбільших і найвпливовіших платформ соціальних мереж в Інтернеті, які охоплюють мільярди користувачів по всьому світу. Як результат, вони є найбільшими платформами для розповсюдження дезінформації та екстремістського контенту.

Підкомітет з питань зв’язку та технологій та Підкомітет з питань захисту прав споживачів та торгівлі Комітету з енергетики та торгівлі провели спільні слухання “Нація дезінформації: роль соціальних медіа у сприянні екстремізму та дезінформації”.

Підкомітети заслухали свідчення Марка Цукерберга, голови та виконавчого директора Facebook; Сундара Пічая, головного виконавчого директора Google і Джека Дорсі, виконавчого директора Twitter.

Feacebook наполягав на реформах до розділу 230 Закону США про комунікації. Google наполягав на дієвості розділу 230 і вказував на власні, часто помірні або відстрочені зусилля, спрямовані на стримування виборчої дезінформації, яка в кінцевому підсумку спричинили напад на Капітолій США. Twitter вказував на ініціативи зробити власні алгоритми прозорими та залучити більше зусиль модерації на рівні громадянського суспільства.

Експерти Міжнародної Академії Інформації з нетерпінням чекають нових законодавчих пропозицій у парламенті США щодо верховенства права та прав людини.

Міжнародна академія інформації