Стратегічний радник Академії 24 лютого 2021 року брав участь у обговоренні питання регулювання платформ соціальних медіа, організованому НАТО StratCom

Соціальні медіа стали домінуючими глобальними платформами як для приватного, так і для політичного дискурсу. Хоча ці платформи перетворили спілкування та обмін інформацією задля забезпечення демократичних дебатів, вони також створили середовище, де процвітають переслідування, дезінформація, мова ненависті та екстремізм.

Беручи до уваги нещодавні суперечки, пов’язані зі свободою вираження поглядів в Інтернеті, правові та регулятивні занепокоєння щодо того, як повинні діяти та поводитись соціальні мережі, піднялися на перше місце в порядку денному для політиків.

Ці питання обговорювались на платформі НАТО StratCom з двома відомими експертами, які висловили свою думку щодо того, чому, як, яким чином і ким платформи соціальних медіа можуть або повинні регулюватися. Доповідачі: Любош Кукліс (член правління Європейської групи регуляторів з питань аудіовізуальних медіа-послуг) та Фелікс Карте (старший радник компанії Reset).

Міжнародна академія інформації