Expert of the Academy participates in First Steering Committee of the EU-CoE CyberEast project in the Eastern Partnership Regio

Участь експерта у першому засіданні Керівного комітету проекту ЄС-РЄ CyberEast у регіоні Східного партнерства

Європейська Комісія та Офіс програми кіберзлочинності Ради Європи (C-PROC) в рамках проекту CyberEast організовують перший керівний комітет проекту у Києві, Україна. Захід відбудеться з четверга, 13 лютого 2020 року до п’ятниці, 14 лютого 2020 року в готелі «Президент», вул. Госпітальна, 12.

Генеральна дирекція Європейської Комісії з питань сусідства та переговорів щодо розширення (DG NEAR) та C-PROC (Бухарест, Румунія). У форумі беруть 65 учасників, більшість з яких – з 6 країн регіону Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Грузія , Молдова, Україна), зокрема і представник Міжнародної академії інформації для забезпечення належного планування, впровадження та моніторингу проекту CyberEast. Обговорення зосереджені на стратегії проекту та прийнятті робочого плану заходів, спрямованих на розширення можливостей щодо кіберстійкості, кримінального правосуддя та електронних доказів країн Східного партнерства для кращого подолання кіберзлочинності.

Міжнародна академія інформації